Podpořené projekty

V květnu 2019 jsme spustili "nultý" ročník komunitního grantového programu Dokážeme víc. Do nultého ročníku mohli své projekty hlásit naši zaměstnanci, sešlo se nám 66 nápadů. Po prvním kole hodnocení, do kterého se vždy zapojili hodnotitelé z regionů, postoupilo do finále 31 záměrů. Pětičlenná komise složená ze zástupců České spořitelny, Nadace VIA, Nadace ČS a Ústecké komunitní nadace vybrala těch 19 nejlepších projektů, které celkem získaly 1,5 mil. Kč. (Jeden z vybraných projektů od realizace nakonec ustoupil, nevyčerpané peníze budou využity v dalším kole grantů.) Na realizaci svých záměrů mají úspěšní žadatelé čas do června 2020.

Na programu spolupracujeme s Nadací VIA, naše Nadace České spořitelny pak zdvojnásobí dárcovské výzvy vypsané v rámci programu na portálu darujme.cz, a to do výše 20 tisíc korun.

Seznamte se s prvními projekty, které získaly grant Dokážeme víc, a nechte se jimi inspirovat.

Podpořené projekty

Sousedské příběhy

Ponořte se do příběhů našich kolegů, partnerských neziskových organizací nebo podnikatelů. Odhalte, jak oni pečují o veřejný prostor a jsou dobrými sousedy. Zjistěte, s kým si vzájemně pomáhají, o koho se zajímají. Nechte se inspirovat.

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. 

Podmínky užívání | Ochrana osobních údajů | Webmaster